VELIKOST KUFRU

posíláme důležitou informaci stran velikosti zavazadla táborníka na tábor.
Jak vidíte z přiložených fotografií, ideální pro uskladnění oblečení a táborových věcí je starší kufr, který zároveň slouží jako stanová skříňka.
Oproti tašce má kufr nezastupitelnou výhodu, drží tvar a věci se lépe udržují v pořádku a je velmi přehledný.
Nicméně, je zde  omezení ve výšce kufru položeného na ležato -  max. výška kufru 50 cm, spíše o něco málo méně.
Pokud je to možné, vybavte táborníky starším kufrem, který splňuje výše uvedený parametr výšky "na ležato".

 tbortabor 2tabor 1tabor 3
   

INFORMACE K ODJEZDU

  • Odjezd PRAHA nástupiště č.1 - sraz 1.7 2021 v 9.30 hod. ÚAN Florenc PRAHA – autobus STUDENT AGENCY směr Jihlava s odjezdem v 10.00 hod.
  • Odjezd BRNO - sraz 1.7 2021 v 10.30 hod. hotel GRAND BRNO – autobus STUDENT AGENCY směr Jihlava s odjezdem v 11.00 hod.
  • Z Jihlavy již je zajištěn hromadný odvoz všech přímo na tábořiště.
  • Doprava vlastní – návoz dětí 1.7 2021 od 12.00 do 13.00 hod.

 

DOKUMENTY POTŘEBNÉ K PŘIJETÍ DÍTĚTE NA TÁBOR

  1. řádně vyplněné potvrzení lekaře - pro děti  ( může být i kopie protože musí zůstat v dokumentaci tábora i po skončení ).
  2. řádně vyplněné prohlášení zákonných zástupců dítěte ( datum prohlášení den před odjezdem ).
  3. kartička pojištěnce ( sice bude vrácena ale ideální je kopie ).
  4. Písemné potvrzení o negativním výsledku preventivního PCR testu na onemocnění covid-19. Nesmí být starší než 72 hodin před nástupem na tábor ( 28 – 30.6 2021).

Dovoluji si upozornit, že bez výše uvedených řádně a v čase vyplněných dokumentů nemůžeme dítě na tábor převzít.

 

DOPORUČENÍ

§sapjfůapliuvgeankjnfapoig

TABO3 1024x613O našem táboře vyšel článek v regionálním týdeníku Znojemsko. Náš předseda zde rozvíjí zajímavé postřehy přímo z kuchyně tábora. A to doslova i obrazně. Rozhodně si článek přečtěte, věříme, že se i zasmějete.

Odkaz na PDF verzi článku

Odkaz ne web týdeníku Znojemsko

sta tbor obr vikingov

 V dobách, kdy se teprve začaly formovat moderní evropské velmoci a existovala civilizace která měla větší cíl než jen plenit nebo bohatnout.

Přijeďte na tábor  do Uhřínova jako proslulí skandinávští mořeplavci a průzkumníci. Zažijte obchodování s ostatními rody a podnikání výprav za cílem objevovat a dobývat nové území nejen pro bohatou kořist a slávu, ale hlavně zjistit kdo si zaslouží titul nejslavnějších bojovníků_.

Matula Bruno - programák

Vážení přátelé táborové astronomie!

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům našeho letního tábora za účast a jejich rodičům za důvěru, se kterou nám svěřili své ratolesti. Pevně věříme, že se táborníkům pobyt na našem táboře líbil a že si rodiče také odpočinuli. Díky Vám má naše konání smysl a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

noc zimaNoc tabor zimaVíme, že lze tábořit i v zimě, na sněhu, pod průzračnou oblohou, která je tento čas jiskřivější a zářivější než na našem letním táboře a je to opravdu zážitek. Přesto zůstaneme věrni letnímu období a již nyní bychom Vás rádi pozvali na náš příští tábor, který se bude konat opět začátkem prázdnin v termínu od 1.7 do 19.7. 2019. V krásné přírodě a pod noční oblohou si mimo jiné připomeneme 50. výročí přistání prvních lidí na Měsíci.

 

 

Zároveň Vám přejeme co nejkrásnější prožití vánočních svátku a hodně štestí a zdraví do roku  2019. Letos navíc s překrásnou kometou na obloze.

 Wirtanen