Děkujeme za zájem o informace ohledně nešeho tradičního letního dětského tábora v Uhřínově. Takže .....

 

LDT UHŘÍNOV 2021 se koná !!!!

v termínu 1 - 16.7. 2021 za stejnou cenu jako loni tedy 4.800,- Kč.

 

 ON-LINE PŘIHLÁŠKA 

 

po vyplnění Vám příjde faktura k úhradě

po uhrazení je dítě závazně přihlášeno ( proveďte kontrolu )

pokud se tábor neuskuteční GARANTUJEME 100% vracení úhrady za pobyt !!!!!

 

 

tentokrát si budeme dávat pozor na dopravce protože chci připomenout že loni  firma FLIXBUS si nechala zaplatit za dopravu cca 70 osob směrem tam i zpět, dva měsíce předem. Následně nám týden před odjezdem bez udání důvodu dopravu zrušili. O tom že  jaksi stále zapoměli vrátit peníze za něco co neprovedli se radši nebudeme dále zmiňovat. Proto Všem doporučujeme aby v budoucnu tuto firmu vynechali protože jsou to minimálně  NESERIOZNÍ PARTNEŘI.

 

 

 

§sapjfůapliuvgeankjnfapoig

TABO3 1024x613O našem táboře vyšel článek v regionálním týdeníku Znojemsko. Náš předseda zde rozvíjí zajímavé postřehy přímo z kuchyně tábora. A to doslova i obrazně. Rozhodně si článek přečtěte, věříme, že se i zasmějete.

Odkaz na PDF verzi článku

Odkaz ne web týdeníku Znojemsko

sta tbor obr vikingov

 V dobách, kdy se teprve začaly formovat moderní evropské velmoci a existovala civilizace která měla větší cíl než jen plenit nebo bohatnout.

Přijeďte na tábor  do Uhřínova jako proslulí skandinávští mořeplavci a průzkumníci. Zažijte obchodování s ostatními rody a podnikání výprav za cílem objevovat a dobývat nové území nejen pro bohatou kořist a slávu, ale hlavně zjistit kdo si zaslouží titul nejslavnějších bojovníků_.

Matula Bruno - programák

Vážení přátelé táborové astronomie!

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům našeho letního tábora za účast a jejich rodičům za důvěru, se kterou nám svěřili své ratolesti. Pevně věříme, že se táborníkům pobyt na našem táboře líbil a že si rodiče také odpočinuli. Díky Vám má naše konání smysl a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

noc zimaNoc tabor zimaVíme, že lze tábořit i v zimě, na sněhu, pod průzračnou oblohou, která je tento čas jiskřivější a zářivější než na našem letním táboře a je to opravdu zážitek. Přesto zůstaneme věrni letnímu období a již nyní bychom Vás rádi pozvali na náš příští tábor, který se bude konat opět začátkem prázdnin v termínu od 1.7 do 19.7. 2019. V krásné přírodě a pod noční oblohou si mimo jiné připomeneme 50. výročí přistání prvních lidí na Měsíci.

 

 

Zároveň Vám přejeme co nejkrásnější prožití vánočních svátku a hodně štestí a zdraví do roku  2019. Letos navíc s překrásnou kometou na obloze.

 Wirtanen