Zde si dovolujeme nabídnout postup k přihlášení dítěte na tábor :

  1. Změňte zařízení ze kterého nelze přihlášku a fakturu vygenerovat.
  2. Napište mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve kterém uveďte potřebné o táborníkovi : jméno a příjmení, úplná adresa, rodné číslo, místo odjezdu na tábor z možností - Praha, Brno, Znojmo či vlastní doprava. Dále uveďte údaje o osobě zodpovědné ( tedy té která dítě přihlašuje ) a to jméno a příjmení, telefonní kontakt a mailovou adresu.
  3. Dítě za Vás přihlásíme a zašleme Vám na udaný kontakt fakturu k proplacení a tedy potvrzení o závazné přihlášce.
  4. Pokud Vám faktura do 7 dnů nepřijde mailem volejte a vše vyřešíme.
  5. Tel. 777 742 949 - Tichý

 

 

 

Vážení přátelé táborové astronomie!

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům našeho letního tábora za účast a jejich rodičům za důvěru, se kterou nám svěřili své ratolesti. Pevně věříme, že se táborníkům pobyt na našem táboře líbil a že si rodiče také odpočinuli. Díky Vám má naše konání smysl a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

noc zimaNoc tabor zimaVíme, že lze tábořit i v zimě, na sněhu, pod průzračnou oblohou, která je tento čas jiskřivější a zářivější než na našem letním táboře a je to opravdu zážitek. Přesto zůstaneme věrni letnímu období a již nyní bychom Vás rádi pozvali na náš příští tábor, který se bude konat opět začátkem prázdnin v termínu od 1.7 do 19.7. 2019. V krásné přírodě a pod noční oblohou si mimo jiné připomeneme 50. výročí přistání prvních lidí na Měsíci.

 

 

Zároveň Vám přejeme co nejkrásnější prožití vánočních svátku a hodně štestí a zdraví do roku  2019. Letos navíc s překrásnou kometou na obloze.

 Wirtanen